Безпека в житті – життя у безпеці

Школа в житті кожної людини в певний час грає дуже важливу роль. Для учнів вона є не тільки місцем, де вони отримують знання, а й джерелом спілкування, а значить тут має бути комфортно і безпечно. Тому пожежна безпека в школі - це надзвичайно важлива справа, яка вимагає до себе великої уваги.

Маючи на увазі молодших школярів, потрібно пам`ятати, що малі діти більш емоційні, а значить, в незвичній і небезпечній ситуації можуть почати панікувати, не зважаючи на попередження. Замість того, щоб залишити приміщення, дитина може спробувати сховатися в важкодоступному місці.

Щоб уникнути подібного або звести такі ситуації до мінімуму, в Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23» систематично для малюків проводяться уроки пожежної безпеки, на яких вчителі розповідають, чого не можна робити, які існують правила пожежної безпеки в школі та побуті. Такі уроки були проведені 17 грудня 2019 року, де учні початкової школи більш докладно дізналися про причини пожежі і правила поведінки при загорянні предметів у приміщенні, про заборону приносити в школу легко- займисті, горючі речовини або матеріали,  використовувати піротехніку під час новорічних свят. Для школярів було проведено перегляд відеофільмів протипожежного змісту, інсценування казок, оповідань, віршів на протипожежну тематику, проведені вікторини та конкурс малюнків.