ВВІЧЛИВИМ І ЧЕМНИМ БУДЬ, ПРО КУЛЬТУРУ НЕ ЗАБУДЬ

11 лютого 2021 року, у 5-В класі Комунального закладу "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області" класний керівник Євженко Ірина Вікторівна провела виховний захід на тему: "Ввічливим і чемним будь, про культуру не забудь". Учні під час спілкування ділилися думками про те, що для них означають поняття "ввічливість" і "культура", розгадували загадки, розповідали про свої добрі вчинки, демонструючи малюнки. Говорили про культуру поведінки в громадських місцях. Школярі з радістю брали участь у іграх і вікторині. Крім того, діти створили "Дерево ввічливості", написавши на паперових долоньках, які обвели і вирізали з кольорового паперу, свої правила ввічливості на основі інформації, почутої під час заходу.