Літо, привіт!

10.06.2021року розпочав роботу пришкільний оздоровчий табір « Бджілка» Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області».
Прийшли довгоочікувані літні канікули! Тридцять дітлахів - бджілок заселили наш рідний вулик - школу 23!  Урочисту лінійку відкрила директор школи Іванченко Валентина Олексіївна. Вона побажала дітям міцного здоров‘я , цікавих дійств, зустрічей, розваг, щоб всі дітлахи відчули, що таке пора відпочинку!
Естафету привітань підхопили вчителі початкової школи і організатор виховної роботи Петрова Марина. Бульбашкове шоу викликало у дітей радість , захоплення . А вчителі провели з дітьми конкурс до  Міжнародного Дня морозива  і отримали за свої шедеври  солодкі нагороди! День виявився яскравим , насиченим , веселим!
Літо - ми тебе чекали !!!

*******

Літо-найвеселіша для дітей пора року. Адже влітку найдовші та найцікавіші канікули. Пригоди літа не повторюються з року в рік, а дарують нові види відпочинку,  цікаві розваги та зустрічі.
2 день, 11.06.2021р.,  в пришкільному таборі «Бджілка» Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області»  мав назву «Школа безпеки» . Гасло цього дня – «Смійся,  розважайся, здоров’я набирайся»! Працівники управління ДАІ Полтавщини провели цікаве навчально-ігрове заняття з учнями початкової школи щодо безпечної поведінки на автодорогах. Школярі уважно слухали, активно виконували різні практичні завдання запропоновані інспекторами.
На завершення зустрічі діти пообіцяли правоохоронцям дотримуватися Правил дорожнього руху, аби літні канікули пройшли без неприємних ситуацій.

*******

Всі  ми чули про дитячий мовний табір , але не уявляємо як організаторам вдається розпланувати дозвілля дітей так, щоб вони не тільки відпочивали, а ще й вивчали англійську на канікулах?
3 день, 12.06.21р.,  у пришкільному таборі «Бджілка» Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області»  був проведений саме такий, день, який мав гасло: « І чужому научайтесь,  і свого не цурайтесь»!
Вчителі англійської мови Авраменко Наталія Вікторівна та Євженко Ірина Вікторівна  провели цікаву для дітей програму: розвивальні ігри із запам’ятовуванням англійських слів і фраз , розігрування різних ситуацій, творчі завдання.  Ігри навчили дітей діяти однією командою , допомагати один одному . Такий вид роботи є ефективною формою нестандартних підходів вдосконалення знань учнів.
Велике спасибі вчителям англійської мови, які долучилися до роботи у літньому таборі і провели цікаве дозвілля з іноземної х мови  для школярів.