Наша Софія Щербина – «зірочка» міського конкурсу декламаторів

До Всесвітнього дня поезії Полтавський міський будинок культури провів конкурс декламаторів "Весняні поезії". Взяти участь могли діти від 3 років, які обирали вірш з переліку запропонованих на сторінці закладу культури в інтернеті.
Учениця 5-А класу Софія Щербина Комунального закладу "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області" також спробувала свої сили і надіслала декламацію вірша «Давня весна» Лесі Українки. Підготуватися до конкурсу дівчинці допомогла вчителька української мови та літератури Ольга Олександрівна Зозуля.
Вибір переможця проводився за допомогою онлайн-голосування (методом підрахунку «лайків»).
І нас очікувала величезна радість! Софія Щербина посіла І місце у конкурсі декламаторів. Вітаємо нашу ученицю з перемогою та бажаємо подальших успіхів!