Не забуваймо, що в школі дитина не лише навчається, в школі вона живе

У Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області» стало вже доброю традицією проводити предметні тижні. Ось і для учнів початкової ланки вчителі організували Тиждень початкових класів, який проходив з 13 по 17 грудня 2021р. У цей період кабінети початкової школи були схожі на вулики, де плідно та згуртовано працювали вчителі та учні. Робота під час проведення Тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та дітей, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів. Високу педагогічну майстерність показали на відкритих уроках вчителі Савлучинська Н.В., Бровко О.М., Ломака А.М.

У межах Тижня початкових класів під гаслом «Кожна дитина з нетерпінням чекає до себе в гості Миколая» було проведено різноманітні  виховні заходи, відкриті уроки, святкові зустрічі «На гостини до Святого Миколая», які підпорядковувалися тематиці кожного дня.

З першого дня молодші школярі занурилися в круговерть подій.

Розпочався Тиждень змістовним та яскравим спілкуванням у дружньому колі, виготовленням листівок Святому Миколаю.

А далі почалось найцікавіше: «Чайна церемонія», присвячена Міжнародному дню чаю, «Піжамна вечірка з вередливою царівною», зустріч самого Миколая та довгоочікувані подарунки в чобітках.

Продемонструвавши свою майстерність під час проведення відкритих уроків та виховних заходів, учителі початкових класів ще раз довели, що вони справжні фахівці своєї справи, а учні школи – талановиті, розумні, активні й допитливі.