Талановиті братики

Приємна звістка надійшла до  Комунального закладу "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23" 18.12. 19 року. Учні нашої школи Дружинець Матвій із 3-Б класу та його брат Дружинець Ілля з 7-А стали лауреатами конкурсу творчих робіт "Сім чудес Полтавщини", яке проводив "Фонд захисту та підтримки талановитих дітей" ім. А. Кукоби на честь 25-річчя від заснування організації. Крім перемоги,  Матвій, до речі,  посів почесне 2 місце, хлопці отримали багато яскравих вражень, неоціненний досвід, грамоти з рук Віри  Кальник, а їхні роботи прикрасили пам'ятний календар на 2020 рік, виготовлений Фондом. По примірнику календаря діти подарували для своїх класів, за що їм окрема подяка. Так тримати, братики!