Тиждень трудового навчання

З 16.12.19 по 20.12.2019 року у Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23», проходив тиждень трудового навчання. В рамках тижня відбулися заходи, які охопили всіх учнів школи, діти мали змогу продемонструвати свої уміння та здібності.

Тиждень розпочався з майстер-класу «Пухнаста ялинка» де всі учні школи могли долучитися до створення спільного шедевра. Пройшли майстер-класи з виготовлення новорічних ялинкових іграшок у техніках : канзаши, кінусайга, декупаж, випилювання.

18 грудня у школі відбулася виставка найкращих робіт учнів. Протягом тижня працювала творча майстерня, де під час перерв учні створювали різноманітні вироби.

Тиждень пройшов вдало, а школярі змогли продемонструвати свої знання, вміння, отримати новий досвід, а головне багато приємних вражень та позитивних емоцій.