Шануємо рідне слово – вивчаємо творчість класиків

9 березня 2021 р. розпочався Тиждень української мови та літератури в Комунальному закладі " Полтавська загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа №23 Полтавської міської ради Полтавської області". Дату обрали не випадково, оскільки 9 березня відзначається день народження Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. Вже першого дня відбулася низка різноманітних інтелектуально-освітніх заходів, де учні пізнавали красу рідного слова. Проведені виховні години допомогли учням зрозуміти та усвідомити неоціненний вклад Тараса Шевченка в зародження та розвиток української культури, мови нашої держави. Школярі ще раз переконатися, що поезія Кобзаря – це вогник, схожий на полум’я свічки, що запалює душу людини.
Учні  5-6-х  класів побували на екскурсії у літературно-меморіальному музеї Панаса Мирного, де було підбито підсумки  музейно-шкільного проєкту до Міжнародного дня рідної мови "Яке прекрасне рідне слово! Воно – не світ, а всі світи.". Почесними дипломами нагородили наступних учнів: Іванченко Олену, Шапранову Анну, Марченка Данила, Найдьона Володимира, Пуглія Ігоря, Постольник Кіру, Пукас Вікторію, Парфіло Надію.
Вітаємо дівчаток та хлопців нашої школи!