Я – краплинка в океані…

Проблема вибору доброчесної поведінки і відповідальності за власні вчинки стоїть перед кожним громадянином України.  А виховувати в собі ці риси людина має з самого дитинства. Сформувати академічну культуру, мотивувати та заохочувати особистість до саморозвитку та самовдосконалення є провідною метою адміністрації та педагогічного колективу Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області».

Учні 6-Акласу, 01.12.2021р активно долучилися до «Тижня Доброчесності» в закладі освіти. На виховному заході, який провела вчитель математики Мальованчук Тетяна Олександрівна вони жваво обговорювали ситуації з позиції доброчесної поведінки і відповідального ставлення до норм і правил суспільства.

Діти прийшли до висновку, що кожна людина є невід'ємною частиною великої держави, і від доброчесності кожного з нас залежить наше сьогодення і майбутнє.

«Я – краплинка в океані, але я можу власною доброчесною поведінкою показувати приклад іншим!» Саме цей вислів написали учні 6-а класу на своїх «краплинках доброчесності». Тож сподіваємось, що цих обіцянок діти будуть дотримуватися щодня!