Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

Закінчився  місячник шкільних бібліотек. Відповідно до плану      в школі проводились  різні заходи.

В 1-2 класах пройшли бесіди  «Діти, книга, бібліотека». Учні  2-Б, 4-А. 4-Б, 5-Б класів КЗ «Полтавська загальноосвітня школа № 23» долучилися до читання без зупинок,  провели засідання круглого   столу «Бібліотека+ школа=співпраця на користь майбутнього» та стали учасниками зустрічі з письменниками Полтави у   бібліотеці-філіалі №4. Продовжується конкурс малюнків та визначення кращих читачів бібліотеки. У школі облаштовано читацький паркан, де розмішено дитячі малюнки, фото, твори про книги. Найактивнішими учасниками  місячника були учні 2-Б, 1-А. 4-А, 4-Б та 5-Б класів. Юні помічники оформляли  виставки, приймали відвідувачів бібліотеки, перевіряли стан збереження підручників. Організовано пройшла  акція «Живи, книго» у 3-Б класі. Сподіваємось, що місячник запам’ятався!

Світлана Ткаченко, завідувач бібліотеки ЗЗСО №23