Віддай свій час корисній справі

Волонтерський загін «Чуйні серця» Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів№23» 17 грудня привітав одиноких людей похилого віку Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці з наступаючими новорічними святами. Діти провели чудовий концерт, який подарував святковий настрій, гарні емоції та теплоту, бо співчуття – усюди однакове. Різні лише способи того, як його виявити. І це залежить від нас. А тому нехай кожен загляне у свою душу та простягне руку допомоги тим, хто цього потребує, не сподіваючись отримати щось взамін.
Хочеться відзначити, що такі поїздки допомагають переоцінити своє життя, змінюється ставлення до батьків, рідних, людина вчиться цінувати те, що має. Творити добро легко!