День позитиву – це гарні враження, які ми даруємо одне одному!

Кожна людина хоче, щоб день був сповнений хорошими враженнями. А в Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області» хороших вражень не чекають, а створюють їх власноруч! Цьому і був присвячений День позитиву, який відбувся у школі 15 березня.
Офіційним кольором заходів став жовтий. Педагог-організатор Б.В. Андрєєв забезпечив проведення локацій «Рука допомоги» та «Ми бажаємо добра». На першій з них діти з різних класів залишили відбиток своєї руки на знак готовності прийти на допомогу тим, хто її потребує. На другій школярі залишили свої теплі слова – побажання успіху, радості і просто вдалого дня.
Заходи чекали на учнів і в класах. Тематичні заходи (уроки-бесіди, флешмоби, тощо) провели у наступних класах:

• 1-Б (учителька Н.В. Зінченко)
  • 3-А (учителька  І.А. Шпіка)
  • 4-А (учителька О.І. Шостак)
  • 5-Б (учителька О.О. Зозуля)
  • 5-В (учителька І.В. Євженко)
    Звісно, перш за все, школа – місце навчання. Але ніщо так не сприяє навчанню і роботі, як позитивний настрій!