Друзі книги

Новий навчальний рік дав старт проєкту швидкочитання в нашій школі. Як вчитель та  бібліотекар, я вирішила, що  заохотити до відвідуванням бібліотеки можна лише особистим прикладом  і  таким чином залучити до цікавого спілкування дітей з книгою. Завдяки тісній співпраці  з високопрофесійними, оригінальними та креативними  особистостями Галиною Володимирівною  та Світланою Анатоліївною – директором та працівником бібліотеки-філіалу №4 - учні нашої школи (5б,4а,4б та 2б класи)  активно подорожували різними  світами .  Це і  знайомство  із загадковими рослинами та рибами, і подорож казковою Європою, і знайомство з невідомим та відомими сторінками біографії Т. Шевченка . Дуже подобається дітям зайти до дитячої кімнати , де можна не тільки  прочитати книги , а й пограти в прекрасні логічні ігри , розгадати кросворди, ребуси. Кожен  учень  обов’язково знаходить  для себе  щось цікаве!

Світлана Ткаченко, учитель ЗЗСО №23