Зустріч у бібліотеці…..

Учні 8-а класу сьогодні побували на зустрічі з талановитою полтавською письменницею Тетяною Луньовою. Дитячі твори, новели та есе для старшокласників... Людина приємна та дуже талановити, а ще викладач Полтавського національного педагогічного університету. Тетяна Луньова - цікава, мудра, енергійна. Ми мріяли про зустріч з нею. Вона власноруч кілька книг: роман Сергія Мирного "Чорнобильська комедія, роман-перформатив "Знайти Лева" і книгу-новел та акварелей "Рукописи не форматуються. Остання на конкурсі "Книжковий дивосвіт України" здобула диплом у номінації "Дебют молодого автора. Письменниця цікаво розповідає про життя, про батьків та їх дітей, бо саме про це її твори. Отож, пізнаючи світ і себе, діти дорослішають, стають чуйнішими та мудрішими.