Канікули 5-Б

Юні розумники і розумниці

Новий навчальний рік дав старт проєкту швидкочитання в нашій школі. Я вирішила перевірити,чи багато читають діти  і як розширюють  коло своїх знань. Ми активно подорожували різними  світами ,змагались в конкурсах,виявляли найспритніших,  грали в прекрасні логічні ігри , розгадували кросворди, ребуси. Кожен  учень   знайшов  для себе  щось цікаве і розповів  свою захоплюючу історію. Наші розумники Пуглій Ігор, Постольник Кіра, Пукас Вікторія, Кондуфор Катя, Циганок Нікіта, Попович Валерія.

Світлана Ткаченко,учитель ЗЗСО №23

Ігровий  еко-лабіринт  « Все про все»

Канікули для учнів 5- Б класу не обійшлися без відвідування бібліотеки-філіалу  №4, бо ми пройшли через загадковий   еко-лабіринт  «Все про все». Це була не  просто  година ерудитів, творчості, а й  позитивних емоцій, гарних вражень.  Дітям дуже подобається  зайти до дитячої кімнати та поринути у світ пригод, казок, розваг.  А ігри тут справді цікаві. Крім гри, розповіді про  зимові свята,  виконання  творчих завдань, змагання  на швидкість у  відгадуванні слів.Наші учні-  справжні актори. Активну участь у розвагах брали Пукас Віка, Астаф”єва Аня, Пуглій Ігор , Постольник Кіра, Марченко Даня, Кондуфор Катя.

Світлана Ткаченко,учитель ЗЗСО №23

Веселий марафон

Весело проводити час  під музику-це також про 5б клас. Розважальний    танцювально-ігровий   марафон   - прекрасно проведений час  у колі друзів . А якщо ще чаювання та солодкі призи, то сили є позмагатися, виявити  спритність та силу. Скільки було емоцій та вражень ,що навіть не хотілося іти додому. Енергійними та спритними  були Попович Валерія,  Постольник  Кіра, Циганок Нікіта,  Пуглій Ігор,  Пукас Вікторія, Марченко Даня. Жаль,що   канікули закінчуються!