Кольоровий тиждень!

З 24.02.2020 по 28.02.2020 в Комунальному закладі "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області" учні та вчителі початкової школи занурилися в атмосферу предметного "Кольорового тижня".
Усі учасники ці дні провели цікаво, насичено, весело. Низка креативних, розвивальних, сучасних заходів довела, що наш навчальний заклад рухається в ногу з часом.
Крім уроків, діти брали участь у флешмобах, представляли свої науково-дослідницькі роботи МАН справедливому шкільному журі, танцювали й співали.
Були проведені нестандартні відкриті уроки. Так в 2-А класі учні під час інтегрованого заняття "Сміттєстрахіття"
(екологія та українська мова) із побутового мотлоху виготовили монстра, який поїдав непотріб, захищаючи всесвіт від забруднення.
А школярі 2- Б під час "Ранкового кола" дізналися, навіщо потрібні добрі манери.
Учителі-початківці провели майстер-клас "Веселкові кольори", створивши екологічні фарби, а діти ними розмалювали барвистий рушник "Життя без чорних смуг".
І дійсно, ні погода, ні епідемії не зруйнували передвесняний настрій учасників!
На завершення тижня, яке майже збігається з закінченням Масляної, було проведено коло соборності "Прощавай, пані Зима, бо на порозі вже юна Весна!"
Предметний тиждень початкової школи довів, що наш навчальний заклад, мов вулик, в якому весело, гарно, цікаво вчитися та працювати!
Ірина Шпіка