Конкурс юних письменників-казкарів та художників-ілюстраторів

Конкурс юних письменників-казкарів та художників-ілюстраторів(учнів 3-а та 3-б класу) відбувся напередодні свят. Цікаві зимові   новорічні казки та описи створило багато учнів. За рішенням журі-членів бібліотечної  ради та Світлани Анатоліївни,  супер-приз отримує Лях Софія; 1 місце- Кучер К , Жидко Є. 2 місце-Малущенко В., Караханова М., 3 місце-Дарвіна А.,Біленко М. Найбільший твір написала Гончаренко О. Багато учнів  зробили просто  гарний опис зимової природи, але казкового сюжету не було. Яскраві малюнки юних ілюстраторів дуже відрізнялись оригінальністю. Переможці: за оригінальність-Чипенко А., за  яскравість-БушмельоваК., ЧованА., СергейкоМ., ДомненкоА.,  Ялинник А. Класним керівникам Бочаровій Т.П., Зінченко Н.В. та всім учасникам велика подяка.