Мультимедійні засоби в дії

26 листопада 2019 року в КЗ «Полтавська загальноосвітня школа №23»  було проведено методоб’єднання учителів початкової школи та учителів англійської мови.  Йшлося про правила  користування мультимедійними засобами навчання під час освітнього процесу. Інформаційну допомогу надала учитель інформатики нашого закладу Кабась Т.В.  Методична робота  мала на меті підтримати діловий настрій учителя, допомогти йому подолати професійні труднощі, надати підтримку в інноваційній діяльності педагогів та під час впровадження дієвих форм роботи з учнями.

Завдання методичної роботи – моделювати і створювати умови для самореалізації й удосконалення особистості, забезпечувати перехід від традиційних форм організації навчальної діяльності до розвивальних, проблемних, які   дають можливість учителю щонайповніше розкрити свої здібності, набути навичок дослідницької діяльності, розвивати ініціативу й творчий пошук, використовувати досвід, наукові дослідження колег, відкрити шляхи до пошуку, ініціативи й творчості. Вибудована структура  методичної роботи  дала змогу відповісти на низку  нагальних питань учителів, адже сучасний педагог мусить постійно оновлювати свої знання й уміння, встигати адаптуватися до змін суспільного та науково-технічного прогресу.