Місячник правових знань

В рамках проведення Місячника правових знань , до нашої школи завітали учні школи «Паросток» з презентацією проекту «Рівний рівному». Учасниками зустрічі стали учні 10 – 11 класів, де вони дізналися історію Малали Юсуфзай – пакистанської правозахисниці, наймолодшої лауреатки Нобелівської премії миру.

Світ дізнався про Малалу після того, як 9 жовтня 2012 року в долині Сват, озброєний бойовик увірвався до шкільного автобуса й вистрілив дівчинці в голову, таким чином помстившись їй за критику Талібану і нехтування забороною вчитися.

Проєкт «Я Малала» змушує не тільки подивуватися долі мужньої пакистанської дівчини, а й усвідомити , як багато всього – свободу віросповідання , слова, право на освіту – ми маємо з народження. Було б непогано це належно цінувати й використовувати.