Найкращий читач 1-х класів

Цікаво проводять канікули учні 5-Б  та 1-х класів (класні керівники Ткаченко С.А.,  Савлучинська Н.В., Попович А.С.).  У рамках місячника шкільних бібліотек серед наших першокласників пройшов конкурс «Найкращий читач 1-х класів».  На заході були присутні  діти та батьки  учнів 1-х класів, а учні 5-Б прийшли в гості  з імпровізованим ляльковим театром. Парфіло Надя показала, як вона гарно читає.  Пукас Віка, Хлинцев Андрій, Астаф’єва Аня, Степаненко Ростислав, Халявка Настя  проявили себе як справжні актори. Першокласники дуже гарно змагались у читанні, а потім дружно співали  разом і показали казку «Ріпка». Діти задоволені  спілкуванням та новими враженнями, а батьки подякували за цікавий захід.

Світлана Ткаченко, учитель ЗЗСО №23