Нас вразили “Білий лебідь” та “Ведмідь”

У рамках проведення заходів національно-патріотичного виховання учнівської молоді 15 листопада 2019 року учні 6-Б класу КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області» відвідали Музей важкої бомбардувальної авіації м.Полтави, який є філією Національного військово-історичного музею України.
Екскурсія розпочалася з паркової зони. Учні дізналися багато цікавих фактів з історії авіації, побачили унікальні експонати військово-історичної частини експозиції. Та найцікавішою для учнів була відкрита стоянка авіаційної техніки. Тільки тут знаходиться унікальний, єдиний у світі музейний експонат – літак Ту-160 “Білий лебідь” за класифікацією НАТО – “Блекджек” та єдиний в Україні літак Ту-95МС за класифікацією НАТО – “Ведмідь”. Діти мали можливість не тільки роздивитись кожен з цих літаків, а навіть посидіти за штурвалом.
На згадку учні отримали позитивні емоції та незабутні враження і очікують на нові цікаві заходи!