Новорічний десант у бібліотеку

Найбільш очікуваним зимовим святом є Новий рік - пора привітань, подарунків та, звісно, розваг. Для учнів початкової школи  Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області» таким виявився захід, який 31 грудня  було проведено у форматі онлайн-екскурсії до Полтавської бібліотеки-філіалу №4.

Панюта Ганна Володимирівна - завідувачка закладу - привітала дітей  з прийдешніми святами  та запросила учнів у бібліотечну подорож «новорічними стежками» разом з героями улюблених творів. Діти дуже уважно слухали розповідь бібліотекаря, брали активну участь у розвагах  разом із батьками, жваво спілкувалися з пані Ганною та розгадували незвичайні  зимові загадки, розповідали тематичні вірші. Ми дякуємо працівникам бібліотеки-філіалу №4 за цікаву казкову подорож!