Полтавська малеча – Іванові Котляревському

Ось і настала зима. Попереду найочікуваніші святкування року – Новорічно-Різдвяні.

Учні початкової школи КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області» 9 грудня 2020 року взяли активну участь в акції «Полтавська малеча - Іванові Котляревському», яка передбачала власноручне виготовлення ялинкових прикрас. Цими іграшками будуть прикрашені зелені красуні на території музею-садиби письменника під час зимових свят.

Діти разом з вчителями та батьками працювали над виготовленням іграшок з найбільш доступних та поширених матеріалів, які є вологостійкими до мокрої та вітряної погоди. Велику кількість різноманітних ялинкових прикрас  було передано працівникам музею.

В нагороду за активну участь в акції  керівництво музею запросило учнів нашої школи відвідати безкоштовні екскурсії життєвого і творчого шляху І.П. Котляревського.

Ми раді, що допомогли організаторам заходу зробити садибу І.П. Котляревського по-новорічному святковою!