Попереджений – значить озброєний!

Таке гасло передає основний зміст зустрічі учнів 8-А класу КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області" зі знайомою уже нам раніше Мариною Зінюхою - так би мовити, шкільним поліцейським. Тема розмови, що відбулася 24 грудня 2020 року, надзвичайно важлива, зважаючи на дистанційну форму навчання, якою послуговуються зараз здобувачі освіти. а також прийдешні свята та канікули (коли у дітей буде більше вільного часу, в тому числі й "серфити" мережею) , адже йшлося про кіберзлочинність. Поліцейська поділилася з учнями різноманітними способами відрізнити кібершахраїв від допропорядних користувачів Інтернету, застерегла від неправильних дій та вчинків. наголосила на необхідності інформувати батьків, учителів та правоохоронні органи у разі виникнення будь-яких нестандартних ситуацій під час віртуального спілкування. Пані Марина чудово володіє аудиторією, зважає на вікові особливості, тому зустріч закінчилася цікавою вікториною, під час якої учасники пригадали й повторили все почуте. Учні зрозуміли, що безпека в мережі так само, як і в реальному житті, залежить від уважності, продуманих наперед кроків, погодилися, що не треба іти "на поводу" у незнайомих людей, розголошувати приватні дані, слід ретельно відбирати матеріали, які хочеться розмістити в месенджерах, а самим ніколи не вдаватися до різних форм хуліганства в мережі, в тому числі й кібербулінгу, бо за всі види правопорушень в Інтернет-просторі діють суворі покарання.
Виражаємо свою подяку як пані Марині, так і нашому доброму ангелу Г.В. Панюті - завідувачці Полтавської бібліотеки-філіалу № 4,- завдяки якій було організовано цю зустріч!