Про тимчасове призупинення занять у школі для учнів 1-А, 1-Б, 8-А, 10-А класів

У зв’язку з ускладненням епідситуації серед учнів закладу,  збереження здоров’я дітей, попередження виникнення та розповсюдження гострих респіраторних вірусних інфекцій, дотримання вимог санітарного законодавства України щодо організації освітнього процесу, відповідно до п.9.20 «Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу (ДСан ПіН 5.5.2..008-01)

НАКАЗУЮ:

1. Тимчасово з 25.02.2020 р. 28.02.2020 р. (включно) призупинити заняття для учнів 1-А, 1-Б , 8-А, 10-А класів.

2. Класним керівникам повідомити в телефонному режимі батьків учнів про призупинення занять.

3. Бочаровій В.А., заступнику директора з навчально-виховної роботи забезпечити контроль за внесенням змін до календарних планів, виконання навчальних планів і програм за рахунок ущільнення та проведення додаткових занять.

4. Контроль за виконанням  даного наказу залишаю за собою.

Директор школи                        В.ІВАНЧЕНКО