Розуміємо права людини

3 грудня для учнів 9-11 класів КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23» було організовано зустріч з модератором Показу, тренером експертної Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини», членом правління ГО «Март», ГС «Освітній дім прав людини в Чернігові» Андрієм Кінашем в рамках мандрівного фестивалю документального кіно про права людини.

Єдиний в Україні міжнародний фестиваль документального кіно про права людини входить до Міжнародної мережі правозахисних кінофестивалів Human Rights Film Network, це можливості для кожної людини в Україні дивитися найталановитіше та найактуальніше документальне кіно з усього світу. Таким способом сприяти розвитку критичного мислення, формуванню активної громадської позиції та ставленню до людської гідності як до найвищої цінності.