«Свобода означає абсолютне верховенство прав людини» Франклін Рузвельт

10 грудня 2020 року  вважається Міжнародним Днем прав людини. Тому  для учнів 10-А класу КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23"  10.12.2020 року в онлайн-форматі  проведено Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини, у рамках якого висвітлено питання міжнародно-правових стандартів у сфері захисту прав людини, поняття і сутності прав людини, основних механізмів її захисту.

Проведення таких заходів мають на меті підвищити правову культуру дітей, стимулювати  в них бажання реалізувати свої права, необхідність виконувати обов’язки, формує вміння співвідносити в житті норми моралі і права, виховувати повагу до прав інших, застосовувати правові знання в повсякденному житті.