Творіння короля Данила

Творіння короля Данила –

це місто древнє і красиве.

І хоч вогні тебе палили,

ти – молодий, лиш трохи сивий.

Учні 8-а, 9-а та 9-б  класів  Комунального закладу « Полтавська загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа № 23 Полтавської міської ради Полтавської області» 10-14 січня відвідали місто Львів. Тут красуються неперевершені храми, церкви, працюють унікальні музеї. Знайомство з містом ми почали з "серця" Львова, площі Ринок. Учні піднялися на Ратушу ,помилувалися містом з 65 метрової висоти. Піднявшись по 306 сходинках (загальна кількість від центрального входу 408 ), ми стали свідками відліку часу, який відраховує найстаріший годинник міста, що знайшов своє місце на Вежі ще у 1852 році і функціонує дотепер. Ми побували у палаці Потоцького, помилувалися Італійським  двориком та пам'ятниками міста, відвідали костели та собори, побували в підземеллі... Здається, що у місті Лева кожен будинок, квартал, провулок дихає історією. Вони зберігають пам’ять про те, що відбулося багато століть тому. Бажаємо кожному, хоч один раз, відвідати це чудове місто.