Тиждень початкової школи «Ми дослідники – ми винахідники»

Найважливішим із завдань сучасної початкової школи є розвиток пізнавальної активності школярів, формування у них допитливості, бажання пізнавати нове. Збільшення навчального навантаження на уроках примушує вчителя замислитись над тим, як підтримувати інтерес молодших школярів до навчання.
Одним з найбільш дієвих способів формування нового ставлення до навчання і пізнання є проведення предметних тижнів у початковій школі.
Цікаво, весело та пізнавально для молодших школярів пройшов Тиждень початкової школи в Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області» з 22 по 26 лютого 2021 р. Відкриті уроки, ігри, виставка поробок з вторинної сировини, проведення дослідів, малювання на воді за технікою Ебру, перерви 4D «Діти винахідники» розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними.
Відкриття відбулося на шкільній лінійці учнів початкової школи, де всіх присутніх ознайомили з планом проведення тижня початкових класів. Першого дня співали веснянки. План містив багато цікавих та змістовних заходів, в яких взяли участь учні 1-4 класів. І вже по завершенню тижня можна сказати, що сподівання учасників на отримання позитивних емоцій справдилися.
Кожен день мав певне спрямування:
«День чудес»
День«KID’S MADE PROJECTS»
День«Винаходилюдства»
День «Дослідоленд»
День «Знаю! Хочу дізнатися! Дізнався!»
Навіть назвднітижнговорять про широку палітру цікавих заходів, які відбулися у учнівських колективах. Їх режисерами-постановниками виступали класні керівники – Бочарова Т.П., Зінченко Н.В., Савлучинська Н.В., Попович А.С., Шпіка І.А., Ломака А.М., Шостак О.І., Бровко А.М. Їх ентузіазм, творчий підхід допомогли зробити тиждень початкової школи справжнім святом як для дітей, так і для дорослих.
Закриття тижня початкових класів відбулося на лінійці, під час якої були підведені підсумки, нагороджені класи та їх класні керівники Сертифікатами юних дослідників.