Цивільний захист – це не жарти

26 квітня 2019 року у школі пройшов День Цивільного захисту. День цивільного захисту - це можливість застосувати практичні навички і пригадати все про надзвичайні ситуації та правила поводження під час стихійних лих і пожеж. Основні завдання Дня цивільного захисту: вироблення в учнів умінь, навичок правильно і чітко діяти у різних надзвичайних ситуаціях для захисту свогоздоров’я та життя; удосконалення теоретичних знань та практичних навичок під час захисту від наслідків надзвичайних ситуацій; практична перевірка вміння учнів користуватися засобами індивідуального захисту, тренування у виконанні нормативів з використання індивідуальних засобів індивідуального захисту, уміння виготовляти найпростіші засоби захисту органів дихання, надавати першу медичну допомогу. У рамках Дня Цивільного захисту населення в школі було проведено ряд заходів: навчальну евакуацію учнів 1 – 11 класі, єдину класну годину «Жити цікаво та безпечно», творчі завдання та квест " Цивільний захист - це не жарти".