Ігровий марафон «Лідер серед нас»

Осінні канікули для учнів 5- Б класу не обійшлися без відвідування бібліотеки-філіалу  №4, бо ми завітали  на прекрасний ігровий марафон «Лідер серед нас». Це була не  просто  година ерудитів, творчості, а й  позитивних емоцій, гарних вражень.  Дітям дуже подобається  зайти до дитячої кімнати та поринути у світ пригод, казок, розваг.  А ігри тут справді цікаві. Навіть дорослим хочеться проявити свою винахідливість у будівництві!!! Крім гри, діти  виконували творчі завдання, змагалися  на швидкість у складанні слів та речень, виявляли риси  справжніх лідерів. Активну участь у розвагах брали Пукас Віка, Шидловський Влад, Халявка Настя, Степаненко Ростік, Астаф”єва Аня,  Хлинцев Андрій, Постольник Кіра, Марченко Даня. Лідери, вперед!!!