Запобігти – значить врятувати

Школа – це не тільки храм знань, а й місце, в якому кожна дитина повинна відчувати себе в  повній безпеці. Тому  необхідно дотримуватися багатьох правил, у  першу чергу,– пожежної безпеки.

Вогонь може бути дуже підступним і, на жаль, привести до трагедії. Надзвичайно важливо,  щоб школярі навчилися  уникати  небезпечних ситуацій, пов’язаних із використанням відкритого вогню, електроприладів, нагрівальних пристроїв, тощо.

З цією метою  серед учнів середньої та старшої школи Комунального закладу   «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23» систематично проводяться бесіди, уроки пожежної безпеки. Такі уроки  були проведені 17 грудня . Школярам розповіли про причини виникнення пожежі, а саме: необережне поводження з вогнем, порушення правил експлуатації електрообладнання, пустощі підлітків з легкозаймистими та вибуховими речовинами, піротехнічними засобами.
Оскільки школа – це  громадське  приміщення, дітям пояснили  головні правила протипожежної безпеки. Вчителі звернули увагу на систему пожежної сигналізації, яка знаходиться в кожному навчальному кабінеті, план евакуації та алгоритм дій під час пожежі, розповіли про види вогнегасників та правила користування ними. Також діти мали можливість переглянути  відеоролики про небезпеку пожежі.