Сучасне життя кожен день ставить перед нами нові завдання, влаштовує складні випробування. Дистанційне навчання (як ніщо інше) потребує організації безпечної роботи в Інтернеті для всіх учасників освітнього процесу. Захист діяльності учнів під час уроків від неочікуваних, небажаних або й загрозливих впливів ззовні - одне з основних завдань, яке постає перед учителем під час проведення онлайн-уроків.

Учителі КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23» в синхронному режимі дистанційного навчання працюють на платформі Zoom. Одне з питань чергового методичного засідання, яке відбулося 18 грудня 2020 року, вкотре було присвячено безпеці під час онлайн-уроків в Zoom. Учитель інформатики Кабась Т.В. ознайомила колег з алгоритмом налаштування Zoom для безпечної роботи зі школярами в синхронному режимі, акцентувала увагу колег на доцільності використання такого інструменту платформи, як  сесійні зали. Педагоги можуть використовувати цю функцію і з метою унеможливити несанкціоновані сторонні впливи під час роботи, і як засіб упровадження диференціації в навчанні, і як спосіб урізноманітнити  форми та методи ведення уроку, пропонуючи дітям роботу в групах під час онлайн-занять.

Учителі школи вкотре переконалися, що знання параметрів системи програмного забезпечення, яка використовується для дистанційного навчання, та вміння розумно, раціонально й свідомо їх налаштовувати,  дає можливість безпечної й різноманітної роботи в Інтернеті для всіх учасників освітнього процесу.