Із метою популяризації вивчення англійської мови, розширення й поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, естетичного виховання, духовного багатства учнів у період із 14 по 18 грудня 2020 року в КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області" було  проведено тиждень англійської мови.

У межах  тижня було проведено багато різноманітних заходів, які удосконалювали знання, уміння та навички, отримані на уроках англійської мови, розширювали світогляд та ерудицію учнів, розвивали їх творчі здібності, самостійність, естетичні смаки, виховували любов і шанування до людей свого рідного краю й країни, мова якої вивчається, а також формували вміння концентрувати увагу, логічно викладати думки, заохочували учнів до роботи над собою, виховували інтерес до вивчення англійської мови.

Протягом тижня вчителі англійської мови: О.В. Гамова, Н.В.Авраменко, І.В. Євженко, В.А. Бочарова - залучали до проведення цікавих заходів учнів 1-4 класів.

Тиждень розпочався 14 грудня з конкурсу малюнків «Британська та американська анімація популярних казок». Діти підійшли до виконання завдання старанно, творчо та оригінально.

У вівторок ,15 грудня, учні взяли участь у ХІ Всеукраїнському конкурсі з англійської мови "Гринвіч" – учитель О.В. Гамова. Це дуже цікавий і  незвичайний конкурс, який дає школярам багато приємних вражень, надзвичайно цікавої й пізнавальної інформації. На «Гринвічі» діти перевіряють не лише свої знання з англійської мови, а й загальну обізнаність, ерудованість та, можливо, не виявлені досі здібності.

У середу, 16 грудня, у 2 класах вчитель Н.В.Авраменко провела відкритий урок на тему  «Моя сім’я». Школярі продемонстрували хороші знання та комунікативні навички з теми. Головною метою проведення уроку було підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови, напрацювання  в учнів навичок аудіювання та говоріння, розвиток інтересу до творчості, логічного мислення.

І вже 17 грудня відбулося нагородження учнів 4-А класу дипломами та сертифікатами учасників VІІ Всеукраїнської онлайн-олімпіади з англійської мови «На урок» - учитель Євженко І.В.

У четвер, 17 грудня,  були проведені відкриті уроки в  4 - А класі - «Моє місто» ( учитель Гамова О.В.) та в 1- А класі - «Моя улюблена іграшка» (учитель Євженко І.В.). Головною метою проведення відкритих уроків було підвищення мотивації серед учнів до вивчення іноземної мови в школі, розширення знань учнів про культуру країни, мова якої вивчається, формування лінгво-країнознавчої компетентності в школярів. За допомогою ігор діти вдосконалювали навички читання, аудіювання та говоріння, розвивали логічне мислення, пам’ять та увагу.

У п’ятницю ,18 грудня, учитель І.В. Євженко провела тематичний урок у 4 -А класі «Микола до нас іде. Створення новорічних листівок». Під час виконання завдання діти проявили свою старанність, творчість та оригінальність.

Цікаво пройшов конкурс європейських капелюшків - «Мода майбутнього» ( учитель Бочарова В.А.),  на якому майже справжні артисти підкорювали серця глядачів.

Наприкінці цього  дня було підведено підсумки Тижня англійської мови та відзначено найактивніших учасників заходів.

Святкова атмосфера в школі сприяла успішній реалізації всіх наших спільних задумів. Кожен день був особливим. Учителі англійської мови разом зі своїми вихованцями створили справжнє свято – свято знань, краси та гармонії. Усі заходи були надзвичайно цікавими, насиченими активною працею й добрим позитивним настроєм. Діти отримали естетичне задоволення, поглибили знання з англійської мови та спробували свої сили в різноманітних конкурсах.