Проведення Тижня дитячої книги в КЗ «Полтавська ЗШ І-ІІІ ступенів №23»

Учні 5 класу взяли участь у відкритті тижня дитячого читання у ляльковому театрі. В школі оформлено книжковий вернісаж для учнів 1-4 класів, виставка «В світі пригод» для учнів 5-6 класів. Проведено літературний брейн-ринг для 4 класу «Казковими стежками». На нього завітали казкові герої Мальвіна, Мишка, Міккі Маус, Соломяний Бичок, Принцеса, Леді Баг та Її Величність Книга (учні 6 класу Іващенко Катя, Мамедова Рашида, Поправка Артем, Пітанік Поліна, Мазур Юля, Задорожня Аміна, Мартиросян Аліна). Вони ж були членами казкового журі. Конкурс «Найкращий читач початкової школи» виявив найактивніших читачів, а найбільше книг подарували учні 3-Б класу Гончарова Олена та Шавикін Влад. Школярі активно створювали художні шедеври-ілюстрації до книг. Переможцями вийшли учні 5 та 4 класів.