У КЗ " Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області" був успішно проведений тренінг з протимінної безпеки для учнів 6-х класів. Метою заходу було підвищення рівня обізнаності учнів з основами протимінної безпеки та формування навичок, які можуть врятувати життя у випадку надзвичайної ситуації. Школярі активно співпрацювали з представницею ДСНС, виявили інтерес та захоплення, ставили питання та активно брали участь у практичних вправах. Важливо продовжувати регулярно оновлювати навчальні матеріали та проводити подібні заходи для забезпечення найвищого рівня безпеки в шкільному середовищі.
Педагог - організатор ЗЗСО № 23 Валерія Ільченко
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/12/изображение_viber_2023-12-20_14-09-40-402-768x1024.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/12/изображение_viber_2023-12-20_14-09-40-576-1024x768.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/12/изображение_viber_2023-12-20_14-09-40-669-1024x768.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/12/изображение_viber_2023-12-20_14-09-40-827-1024x768.jpg)