Перейти до контенту

Новини

Відомо, що 12 квітня в Україні відзначають День космонавтики,
тому саме в цей день бібліотекар Тетяна та вчитель групи подовженого дня пані Марія провели для учнів 1-2 класів КЗ "Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області" цікаву космічну подорож, на якій діти дізналися, що таке космос, хто такі космонавти, скільки планет має сонячна система… Перед тим, як людина полетіла в космос, там побували тварини: собака Лайка, Білка і Стрілка, шимпанзе Хем.
Діти із задоволенням провели книжкову мандрівку, побувавши на кожній планеті, розглянувши комети та астероїди, у школярів була можливість обговорити нове та поділитися своїми враженнями від "подорожі".
На згадку про зустріч діти отримали тематичні розмальовки.
Бібліотекар ЗЗСО №23 Тетяна Шепелевич

"Дякуємо за можливість засинати і прокидатися у своєму ліжку. За можливість посміхатися та ходити до школи. Дякуємо за життя!”- говоримо нашим захисникам та захисницям усі ми.
А  коли діти допомагають військовим – це не може не зворушувати та надихати!
В учнів 4 – х класів  Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа № 23 Полтавської міської ради Полтавської області» стало доброю традицією допомагати нашим захисникам і радіти, що змогли долучитися до корисної та потрібної справи!
Добрі справи не залишаються непоміченими – вони світять, як маяки… Подяка за допомогу може бути різна. Діти отримували від військових відеозвернення зі словами вдячності та настановами на успішне навчання. А нещодавно  наші захисники вирішили зробити сюрприз юним волонтерам. До нас у гості завітав друг Матрос, який особисто подякував учням за допомогу. Подяка від військових – це завжди надзвичайно зворушливо та цінно, а для дітей – це ще й ціле море емоцій!
Ми дякуємо тобі, друже Матросе, і всім нашим Захисникам, що стоїте на захисті кордонів нашої Батьківщини! Дякуємо, що бережете рідну країну від ворога! Мирної України нам усім, злагоди та щасливого майбутнього! Хай міцніє наша держава, бо ми НЕПЕРЕМОЖНІ!
Слава Україні! Героям слава!
Учитель ЗЗСО № 23 Ніна Зінченко

Полтавський міський парк культури та відпочинку «Перемога» проводив конкурс на краще читання української поезії «Поезія єднає світ». Учениця 5-А класу КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області" Зуй Карина спробувала свої сили й надіслала відео декламації уривку поеми «Тополя» Тараса Григоровича Шевченка. Підготуватися до конкурсу дівчинці допомогли бібліотекар школи Тетяна Шепелевич та вчитель української мови та літератури Зозуля Ольга Олександрівна. Усі учасники , які долучилися до заходу, були нагороджені подяками від організаторів цього дійства. Карина отримала ще й квиток на атракціон «Джунглі»!
Наша Карина талановита. Ми їй бажаємо подальших успіхів і перемог!
Учитель ЗЗСО №23 Ольга Зозуля

У Комунальному закладі "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області" з метою налагодження належного відпочинку та організації змістовного дозвілля дітей і молоді під час весняних канікул, сприяння розвитку пізнавальних можливостей дітей та юнацтва у школі були сплановані комплексні заходи. Згідно з планом роботи були проведені такі : похід в Полтавський драматичний театр ім. Гоголя на виставу «Жив був Пес» , майстер -клас «Виготовлення морозива» , майстер -клас «Виготовлення шоколаду», захід в межах проєкту «Пом'якшення наслідків сексуального і гендерно зумовленого насильства та полегшення доступу до основних послуг і комплексної сексуальної освіти для постраждалих від конфлікту в Україні», похід до ПУЕТ «Метавсесвіт ПУЕТ: вернісаж імерсивних технологій» , «Зустрічаємо птахів», «Скарбниця таємниць театру ляльок», зустріч у бібліотеці з Галиною Пустовгар, екскурсія в музей при Полтавському державному аграрному університеті, похід до кінотеатру «Візорія». Весняні канікули в школі пройшли успішно, учні мали можливість відпочити та отримати насолоду від різноманітних заходів. Завдяки належній організації та координації події пройшли цікаво та ефективно, забезпечивши позитивний вплив на загальний розвиток учнів
Педагог - організатор ЗЗСО № 23 Валерія Ільченко


Учні 10 класу Комунального закладу "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області" разом із класним керівником Кондрою Оленою Анатоліївною 29.03.2024 відвідали захід під назвою "Ніч науки", який відбувся в ПУЕТ. «Ніч науки» – освітньо-науковий івент, покликаний у неформальний спосіб розвивати інтерес до науки серед учнівської молоді та студентства. Популяризація науки серед молоді – є важливим напрямком діяльності Полтавського університету економіки і торгівлі. На Полтавщині це перший університет, який започаткував цю традицію. Уперше захід відбувся в 2019 році. Тоді працювали лише три локації – підприємництва, лідерства та хімії. Відтоді проєкт масштабувався до 11 локацій. Щороку «Ніч науки» відвідують більше 200 учасників. Оскільки нині тривають шкільні канікули, цього разу більшість учасників – учні полтавських шкіл. Гості заходу зазвичай приходять увечері та обирають локацію, яка їм цікава. Кулінарні воркшопи «Ночі науки» традиційно користуються високою популярністю. Цього разу учасники могли дослідити тему «Полтавська перепічка. Відродження традицій» та на практиці зазирнути у таємниці гастроетнографії і побачити, як народжуються кулінарні шедеври у спеціалізованій демонстраційній залі лабораторії харчових виробництвЩе одна фуд-локація, яка працювала цього разу, - «Інноваційні рішення у світі коктейльної магії». Створення коктейлів, бармен-шоу – це лише видима сторона барної справи. А як скомпонувати інгредієнти, підібрати сировину та як створити коктейлі з високими органолептичними властивостями – це справжня наука.
Новинкою весняної ночі науки став майстер-клас «Митний огляд на кордоні», де учасники змогли побачити в дії засоби митного контролю.
«Нейромаркетингові фішки» – надзвичайно сучасна локація кафедри маркетингу, де учасникам запропонували дослідити сприйняття споживачами подій та товарів через яскраві кольори на монітори комп’ютера.
«Відьомська кухня» – це майстер-клас із цікавої хімії. У справжній лабораторії учасниками запропонували «похімічити» з безпечними реактивами та стати свідками незвичайних хімічних реакцій. У такий спосіб наука перетворюється з нудних формул у цікаве експериментальне шоу.
Майстер-клас з повітряної робототехніки – це можливість попілотувати дронами на єдиній в Україні дрон-арені. Продовжуючи тему технологій, слід сказати про геймерську фортецю «Ігри патріотів», яка працювала разом з локацією «Майстер-ломастер».
Геймерська-фортеця – це науковий погляд на світ відеоігор та можливість зазирнути у світ віртуальної реальності. У той же час «Майстер-ломастер» – це цікаві експерименти з комп’ютерами та експериментальне дослідження системних блоків і деталей, які усередині них.
Лінгвістичні локації «K-Pop Travel» та «З англійською мовою по країнах і континентах» – це можливість подивитися на вивчення англійської мови під іншим кутом.
Прокачати управлінські та лідерські якості учасникам запропонували під час воркшопу «Кращий керівник».
І насамкінець - кілька слів про локацію «Креатив-кафе Case-Idea», яка проходила у форматі світового кафе, де учасники могли згенерувати свої бізнес-ідеї та обговорити їх. Учні отримали велику кількість позитивних емоцій та дуже вдячні ПУЕТ за цікаві канікули!
Педагог - організатор ЗЗСО № 23 Валерія Ільченко

Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області" вирішив розпочати квітень з позитивних емоцій та гарного настрою. Учні старших класів провели гру для молодших друзів та вчителів. "Хто зверху" - не нова, але цікава гра. Її метою було стимулювати розвиток інтелектуальних і пізнавальних можливостей учнів, їх творчу активність, цілеспрямованість, наполегливість в досягненні мети, самостійність; розвивати вміння логічно мислити, бути кмітливими і ерудованими; виховувати уміння спілкуватися, домовлятися та допомагати один одному у різних життєвих ситуаціях, а також залучити до змагань і вчителів. Перемогу отримала дружба, однак остаточна відповідь навряд чи колись буде дана. А от веселий процес пошуку хочеться побачити знову. Так що чекаємо учасників і наступного року, щоб дізнатися: хто ж таки зверху?

Педагог-організатор ЗЗСО № 23 Валерія Ільченко

Члени учнівського самоврядування Комунального закладу "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області" на чолі з головою Лавриком Акімом 27.03.2024 відвідали Полтавський університет економіки і торгівлі #ПУЕТ для зустрічі з представниками студентського самоврядування. Співпраця студентів і учнів передбачає створення й втілення спільних освітніх, наукових, соціальних і творчих проєктів. Студентські роки – цікавий і насичений яскравими подіями період життя. Від студентського самоврядування залежить, наскільки будуть залучені до участі в різних заходах здобувачі вищої освіти, як об’єднати колектив навколо ідеї, а потім її втілити. Власними напрацюваннями з цих питань ділилася голова Студентської ради Навчально-наукового Інституту денної освіти ПУЕТ Діна Сичук. На її думку, головне – правильне планування і розподіл обов’язків. Молодь має використати усі можливості розвиватися у науковому, культурному, волонтерському та інших напрямках. Нині, вважає голова Студентської ради ПУЕТ Антон Філіпповський, ці знання є актуальними. А головне, що подібна діяльність подобається студентам і школярам. Антон продемонстрував присутнім кейс-методи з просування найсміливіших ідей. Під час зустрічі лунає сигнал повітряної тривоги. Учасники переходять до укриття, де спілкування продовжується. Щоб перша зустріч представників учнівського самоврядування і Студентської ради університету була максимально продуктивною, організатори, крім знайомства і обговорення майбутніх спільних проєктів, запропонували присутнім пройти тренінг з основ лідерства «Як ставити й досягати цілі». Викладачка кафедри педагогіки та суспільних наук, тренерка Навчально-наукового Інституту лідерства ПУЕТ Ксенія Пивоварська вважає такі навички запорукою успіху будь-якої справи.

Після навчання представники шкільного самоврядування оглянули простір Студентської ради ПУЕТ та домовилися про тему наступної зустрічі.

Педагог - організатор ЗЗСО № 23 Валерія Ільченко

У нашому місті 25.03.2024 року для дітей шкільного віку відбувся Фестиваль учнівських саморобних приладів STEM-проєктів, проведений Департаментом освіти Полтавської міської ради на базі Комунального закладу «Полтавський міжшкільний ресурсний центр Полтавської міської ради».
Учень 7-А класу КЗ «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області» Кузьменко Родіон під керівництвом вчителя фізики Свічкарь Галини Василівни презентував свою роботу в номінації «Пристрої з механічним змістом» під назвою "Інструмент для зняття та встановлення мотоциклетних шин в польових умовах". За підсумками заходу Кузьменко Родіон в середній віковій категорії посів І місце. Вітаємо переможця за неординарний підхід до втілення власних авторських ідей. Подальшої творчої реалізації
Учитель ЗЗСО № 23 Галина Свічкарь

У перший день канікул учні 7-А, 9-А, 9-Б класу відвідали "Метавсесвіт в ПУЕТ". Під час екскурсії діти поринули у світ імерсивних технологій. Відкрили простори доповненої реальності, зрозуміли, що гаджети можна використовувати не лише для ігор, а й оживляти ними картини, керувати тваринами і навіть розглядати скелет людини. Також учні побували у лабораторії повітряної робототехніки, де їх познайомили із дронами та Дрон-ареною, розповіли про роботу 3-D принтерів, конструювання та багато цікавих фактів про світ роботехнологій.

Дякуємо за цікаву екскурсію Полтавський університет економіки і торгівлі #ПУЕТ та проректору з науково-педагогічної роботи Матвієнко Ю.С.

Учитель ЗЗСО №23 Гнаток Олена