Перейти до контенту

Новини

17 – 20 червня сестра медична Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області» Васильченко Яніна Володимирівна мала змогу долучитися до Healthy School Camp — тиждень натхнення, здоров’я й особистісного зростання!
Понад 150 освітян, об’єднаних темою здоров’я, зібралися на Львівщині, щоб відзначити досягнення в інноваційному проєкті «Модель здорової школи».
Чотири активних дні – це не лише обмін ідеями та практиками з промоції здоров’я в закладах освіти, але й практичні заняття, які допоможуть змінити поведінку освітян на більш здорову.
Подія була насичена зустрічами та майстер-класами з провідними експертами у галузі профілактики неінфекційних захворювань, здорового харчування, збереження психічного здоров’я, спорту та фізичної активності. Було організовано багато тематичних майстерок, наситили програму етноспівом, арт-терапією, книгами про здоров’я, новими і не дуже видами спорту.
Дякуємо організаторам за насичену програму, позитивні емоції, ентузіазм, самовіддачу. Велика подяка модераторам Ірині Скобун та Марині Брага, а також організаторам Світлані Співак, Таісії Ярошенко, Катерині Павелків, Євгенії Сливкі.
Україно-швейцарський проєкту «Діємо для здоров’я», що реалізується у співпраці з Міністерство охорони здоров'я України, Центр громадського здоров’я України, Міністерство освіти і науки України за підтримки Embassy of Switzerland in Ukraine / Посольство Швейцарії в Україні

21 травня 202 року до представників учнівського самоврядування "Імпульс" КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області" завітав у гості представник ГО "Нова Полтава" Микола Бутко. Особливу увагу було приділено розвитку навичок спілкування, роботи в команді та планування робочого часу. Крім теоретичної частини, тренінг був насичений практичними вправами. Учасники мали можливість випробувати свої сили в реальних ситуаціях, що дозволило їм здобути цінний практичний досвід. Завершальною частиною тренінгу стала робота над конкретними планами дій для розвитку учнівського самоврядування в нашій школі. Кожен учасник мав змогу озвучити свої ідеї та пропозиції щодо покращення шкільного середовища та підвищення активності учнів. Загалом тренінг для членів учнівського самоврядування став важливою подією, яка сприяла розвитку лідерських якостей, комунікативних навичок та розбудові продуктивного шкільного середовища.
Педагог - організатор ЗЗСО № 23 Валерія Ільченко

16 травня 2024 року в КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області" до Дня вишиванки вчитель зарубіжної літератури та керівник гуртка "Мрія" Макушенко Валерія Володимирівна провела низку цікавих заходів для 5 класів, а саме: квест- подорож "Вишиванка - оберіг" та виготовлення гуртком лепбуку "Вишиванка". Метою заходів було відзначити та відсвяткувати національне свято – День вишиванки, залучивши учнів та педагогічний колектив до спільного святкування та підтримки національних традицій. Отже, діти розширили свої знання про вишивку, отримавши масу позитивних емоцій. Заходи сприяли підвищенню національної свідомості учнів.
Учитель та керівник гуртка "Мрія" ЗЗСО # 23 Валерія Макушенко

16 травня 2024 року в КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області" панувала по-особливому святкова та піднесена атмосфера. У закладі долучилися до трьох дещо нових, але дуже духовно близьких для українців свят – Дня вишиванки, Дня матері та Дня сім’ї . Називався захід «Вишиванка, сім’я і родина – моя квітуча Україна!» Вишиванка для українців – національна святиня, одяг вільних людей, символ української сили та сучасна зброя. Її витончений орнамент – це не лише мистецтво, а й відображення нашої багатовікової історії, боротьби за свободу й незалежність.
Педагог - організатор ЗЗСО № 23 Валерія Ільченко

У Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області» у межах єдиного уроку «Стежками рідної Полтави», присвяченого 850-й річниці з дня першої писемної згадки про наше місто, 14 травня 2024 року в початковій школі були проведені дещо незвичні уроки - віртуальні подорожі. Учні 2-А класу мандрували стежками славетної Полтави, створюючи з малюнків та фото визначних місць нашого міста колаж.
Учні 3 – Б класу провели інтегрований урок – калейдоскоп цікавинок «Свою творчість дарую Полтаві». А 4-Б клас здійснив казкову віртуальну подорож містом разом з працівниками бібліотеки- філії № 4 та з котом Мурчиком - героєм твору «Пригоди кота Мурчика в Полтаві» (автори Л. Гевленко, Г. Грибан). Головний герой книжки, кіт Мурчик, подорожуючи Полтавою разом з учнями, потрапляв у різноманітні кумедні ситуації, але завдяки друзям успішно долав труднощі. Завдячуючи художньому твору, учні дізналися немало цікавого про начебто знайомі місця, вулиці, будинки, споруди, довідалися про історичні події, пов’язані з Полтавою. Це не просто інформація про минуле і не довідник про те, що було, а вражаючий процес пізнання міста, у якому нам пощастило жити.

Учитель ЗЗСО № 23 Ніна Зінченко

У КЗ " Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів # 23 Полтавської міської ради Полтавської області" 13.05.24 року у межах співпраці з Полтавським державним медичним університетом відбулося практичне навчання для дівчат, зокрема 11-А класу, з домедичної допомоги. Учениці отримали важливу інформацію та найнеобхідніші навички, які спрямовані на надання постраждалому термінової допомоги до приїзду фахівців. Навчання було дуже корисним, змістовим і плідним. Усі учасниці отримали відповідні сертифікати про проходження теоретичної підготовки та успішного складання заліку з первинної домедичної підготовки в рамках предмету "Захист України" на базі Полтавського державного медичного університету.
Учитель ЗЗСО 23 Олена Якубенко

Учні КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області" 10.05.24 року долучилися до проєкту «Всеукраїнська національно-патріотична онлайн-руханка до Всесвітнього дня руху заради здоровʼя». Мета проєкту - привернути уваги українців до фізичної активності та наголосити на важливості фізичного здоров’я.
Педагог - організатор ЗЗСО № 23 Валерія Ільченко

Як відомо, 8 травня - День пам'яті та примирення .
У КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області" відбувся ряд заходів, присвячених цій даті. Учні поглибили знання про героїчне минуле нашого народу, вшанували хвилиною мовчання загиблих у Другій світовій війні, поклали квіти до монументу загиблим воїнам. Схиляємо голову перед пам'яттю усіх, хто віддав життя за справжні цінності, за мир і світле майбутнє України.
Педагог - організатор ЗЗСО № 23 Валерія Ільченко

З 2019 року в Комунальному закладі « Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів школа 23 Полтавської міської ради Полтавської області» діє проєкт «Швидкочитання - крок до успіху». Під час навчання дітей у початковій школі приділяється увага вправам для швидкого читання: скоромовкам, читанню хором, читанню в парах. Учні середньої та старшої школи читають 5 хвилин на початку кожного уроку, це приносить задоволення та розширює знання про світ.
Діти нашої школи залучаються до різноманітних літературних конкурсах. Школярі вдруге взяли участь у конкурсі « Кобищанські замальовки», який проводить Полтавський літературно-меморіальний музей Панаса Мирного. Цього року це учні 7-б класу Похідня Марія та Манайло Назар, учитель Ольга Олександрівна Зозуля.
Учні 7-б та 6-а класу надіслали роботи на міський конкурс дитячої казки «Чарівний винахід» і обоє посіли ІІІ місце, учитель О.О.Зозуля.
Учениця 9-а класу Денисова Марія виборола ІІІ місце у XI обласному конкурсі «Авторська збірка поезій школяра», учитель Якубенко Олена Василівна.
За підсумками міського етапу XXIII Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, який проходив під гаслом «Об’єднаймося ж , брати мої» у номінаціі «Література» ІІ місце в Денисової Марії , учитель Якубенко О.В., та ІІІ місце - Похідня Марія,керівник Зозуля О.О.
Учень 7-б класу Дружинець Матвій нагороджений Дипломом за участь у Всеукраїнському двотуровому конкурсі «Патріотична палітра» .
Отже, робота в проєкті приносить гарні результати.
Учитель ЗЗСО№23 Ольга Зозуля

Вивчення історії свого рідного міста має важливе значення для кожного із нас. Ці знання не лише   формують наш світогляд, а й надихають на подальший розвиток та збереження унікальної спадщини нашого міста. 1 травня 2024 року учні 8-А та 10-А класів Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області» у режимі онлайн доєдналася до «Історичної Kahoot-вікторини в режимі реального часу». Вікторину провів Центр професійного розвитку педагогічних працівників до ювілейної дати відзначення 850 років з часу першої писемної згадки про наше місто. У знаннях про минуле змагалися 40 шкіл Полтавської територіальної громади. Упродовж гри учні швидко реагували на питання історичної галузі, що почергово з'являлися на екрані. Це була можливість продемонструвати не тільки свої знання з історії, але й ерудицію, кмітливість  та швидкість реакції. Учасники заходу отримали масу позитивних емоцій та заряд енергії для подальшого навчання.

Учителі історії ЗЗСО №23 Андрій Кінаш, Світлана Марченко