Перейти до контенту

Новини

Весняні канікули –це не тільки чудова нагода для учнів відпочити від навчання, але й можливість провести час весело, корисно та пізнавально! Тож педагоги Комунального закладу "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області" організували для учнів безліч цікавих заходів: похід до музею робототехніки та у кінотеатр, спортивні забави, похід у Полтавський краєзнавчий музей ім.В.Кричевського, математичний квест, зустріч із елементами тренінгу «Як будувати власне майбутнє», інтерактивна гра «Щаслива лапа», математичний лікбез, виховна година "Весняний калейдоскоп", літературний урок «Вечір Тараса Григоровича Шевченка». Також невід'ємною частиною весняних канікул було плетіння маскувальних сіток під гаслом: «Ми можемо не знати тих людей, яких врятує ця сітка, але…», адже це великий внесок у нашу майбутню Перемогу. Впевнені, що ці канікули стали для наших школярів джерелом натхнення, гарного настрою та незабутніх вражень.
Педагог-організатор ЗЗСО №23 Валерія Стешенко

На весняних канікулах в @МРЦ відбувся традиційний щорічний Фестиваль учнівських STEM – проєктів (саморобних приладів), який об’єднав учасників під загальною темою «Енергоефективність майбутнього: від задуму до інноваційного рішення».

Щиро вітаємо учня 8-А класу Родіона Кузьменко та його керівника Галину Свічкарь з почесним ІІ місцем в міському конкурсі у номінації  «Пристрої з механічним змістом», де Родіон представив саморобний фізичний прилад «Двигун Стірлінга».

Пишаємося цим досягненням та бажаємо подальших успіхів у науковій діяльсності!

https://www.facebook.com/share/p/166TWnSsxm/

Учні Комунального закладу "Полтавська загальноосвітня школа I-III студентів №23 Полтавської міської ради Полтавської області" долучилися до участі у Всеукраїнській інформаційно-просвітницькій тематичній акції «Національний Тиждень читання поезії», темою якого є «Пісня тисячі голосів», а гаслом слова Сергія Жадана: "З чого все почалося? Вона заговорила про мужність і зброю. В неї навіть не голос – в неї багатоголосся". Тиждень пройшов із дотриманням усіх заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням правового режиму воєнного стану в Україні.


З 11.03.2025 по 18.03.2025 актова зала Комунального закладу "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області" перетворилася на справжній калейдоскоп творчості, адже свої здібності демонстрували учні 1-11 класів :
🎤 Вокал – спів, що заворожує!
💃 Хореографія – від народного танцю до сучасного драйву!
🎨 Декоративно-ужиткове мистецтво – творчість, що вражає!
🔥 Шоу-програми – видовищні виступи!
🎻 Гра на музичних інструментах – чарівні мелодії у виконанні юних віртуозів!
Сяючі очі дітей, їхні щирі усмішки та натхнення ще раз довели: навіть у непрості часи війни щасливе дитинство та розвиток талантів можливі. Особливими ці два тижні зробила атмосфера радості, підтримки та натхнення! Діти отримали гучні оплески, слова захоплення та мотивацію продовжувати розвивати свої таланти.
📷 Ділимося з вами яскравими спогадами цього незабутнього фестивалю!
Педагог-організатор ЗЗСО 23 Валерія Стешенко

Сьогодні, 17.03.2025 року, у Комунальному закладі "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області" працювали представники "Асоціації саперів України".
Тема: "Захист населення в зоні бойових дій. Навчання та попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів".
До заходу долучились учні 9-А, 9-Б, 10, 11, 6-А, 6-Б, 4-А, 4-Б класів.
Заняття, зрозуміло, провели в "Класі безпеки".
Лектори пояснили учням, як ідентифікувати загрозу: боєприпаси, міни, детонатори, підривники, набої, саморобні вибухові пристрої, пастки.
Розповіли про правила поведінки, якщо знайшов/ла підозрілий предмет чи став/ла свідком підриву міни.
Усі залучені до заходу вивчили ознаки небезпечних територій, як-от: зруйнована інфраструктура, покинута техніка, занедбані будівлі тощо.
Усі учасники навчання засвоїли ТРИ золоті правила безпеки: НЕ підходь, НЕ чіпай, 101 повідомляй!

Учитель ЗЗСО №23 Олена Строка

     Щороку на початку березня в Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області» відбувається низка заходів, які традиційно називають Шевченківським тижнем.

     Учителі  готують і проводять тематичні уроки, бесіди, літературні години, інформаційні хвилинки, інтерактивні вікторини тощо. І в цьому   році для учнів  закладу було створено літературну атмосферу, яка нагадала про творчу спадщину нашого генія, письменника, художника,  філософа, пророка національного відродження. Усі школярі, починаючи з 5 та до 11 класів, долучилися до різноманітних заходів та конкурсів, зокрема Попович Вероніка (5-А клас, учитель Якубенко О.В.), Каплата Дана й Тарельник Артем (6-А клас) та Манайло Назар (8-Б клас, учитель Зозуля О.О.) стали переможцями Всеукраїнського конкурсу «Таємниця генія Шевченка»; дехто з учнів узяв участь у Конкурсі художнього читання творів Тараса Шевченка, зініційованого кафедрою української літератури факультету української філології та журналістики ПДПУ, у якому Денисова Марія (10 клас, учитель Іванченко В.О.) посіла ІІ місце, а Каплата Дана  (6-А клас, учитель Зозуля О.О.) нагороджена грамотою.

     У стінах школи для учнів також було проведено цікаві заходи: робота з креолізованим текстом «Цікавий Шевченко» у 5-Б, учні 6-А та 6-Б взяли участь у вікторині, склали ментальну карту про події життя поета та написали кольоровий диктант;  9 класи провели конкурс-вернісаж малюнків за творами митця та декламували вірші Шевченка під час Поетичного марафону, у 10-А було підбито результати проєкту «Антисуржик», переможцями якого стали Шкумат Дар’я та Денисова Марія; випускний 11-А клас виклав свої погляди на значення творчості генія у творчому завданні до переказу.

    Кращому сприйняттю особистості митця також сприяють книжкові та художні виставки, підготовлені бібліотекарем школи.

Учителі ЗЗСО №23 Ольга Зозуля, Олена Якубенко

Вітаємо наших учнів- переможців обласного конкурсу з робототехніки в номінації E – "Конкурс Scratch-проектів" (Середня вікова категорія).

ІІ місце: Васерук Єгор, учень 7-Б класу з проєктом "Робот-рятівник"

ІІІ місце: Бєлова Софія, учениця 7-Б класу з проєктом "ROBBOTS vs ROBBER"

Керівник: Гнаток О.В., учитель інформатики ЗЗСО №23

У період з 24.02.2025р. по 28.02.2025 р. у Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області» було проведено Тиждень протидії домашньому насильству та булінгу. Основною метою заходів було підвищення рівня обізнаності учнів, педагогічного колективу та батьків щодо проблеми насильства, формування толерантного ставлення, розвиток навичок безпечної поведінки та звернення по допомогу в разі потреби. Протягом тижня класними керівниками, практичним психологом було організовано такі заходи: інформаційні години та тематичні бесіди: «Стоп насильству!» – для учнів (1-4 класів); «Як не стати жертвою булінгу» – для учнів (5-8 класів); «Куди звертатися за допомогою?» – для учнів (9-11 класів). Перегляд відеоматеріалів та їх обговорення: «Булінг: як його розпізнати та як діяти?»; «Домашнє насильство: міфи та реальність»; «Дитина в небезпеці: алгоритм дій». Тренінги та інтерактивні заняття: «Вчимося бути толерантними» – розвиваємо емпатію та навички ненасильницького спілкування. Робота з педагогічним колективом та батьками: Семінар «Булінг у школі: як його попередити?» для вчителів. Батьківські збори на тему «Роль сім’ї у формуванні безпечного середовища для дитини». Випуск тематичних інформаційних матеріалів: Розповсюдження буклетів «Куди звертатися по допомогу?» серед учнів. Супрун Ольгою Олексіївною, інспектором «Служби освітньої безпеки», для учнів 5-х та 3-х класів було проведено інтерактивну гру «НІ насильству», організовано зустріч для 9-х класів із представниками «Центру допомоги врятованим».