Вітаємо вчителя англійської мови Гамову Олену Валеріївну та її ученицю10 класу Феоктістову Євгенію, які вибороли Гран-прі в конкурсі "Поезія народів світу" англійська мова. Бажаємо нових перемог!
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2020/11/18_11_20.jpg)
Вітаємо вчителя англійської мови Гамову Олену Валеріївну та її ученицю10 класу Феоктістову Євгенію, які вибороли Гран-прі в конкурсі "Поезія народів світу" англійська мова. Бажаємо нових перемог!
Hello there, just became alert to your blog through Google,
and found that it is really informative. I’m gonna watch out for
brussels. I will appreciate if you continue this in future.
A lot of people will be benefited from your writing.
Cheers! Najlepsze escape roomy
You have remarked very interesting points! ps nice internet site.?