У КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області" 13.10.2023 члени учнівського самоврядування провели День дублера. У цю п'ятницю представники учнівського самоврядування, а саме школярі з 8-11 класів : Лаврик Акім, Перетятько Лілія, Корж Олександра, Павлик Назар, Гринь Олексій, Горулько Софія, Кондуфор Катерина, Домашина Марія, Омельченко Вероніка, Єва Жидко, Ганна Чован, Сибірний Захар, Біленко Марія, спробували відчути себе в ролі учителів. Адже саме ці учні проводили уроки для 1,2, 5,6, та 7 класів.
А на спеціальному інтегрованому уроці з кількох дисциплін деякі педагоги змогли поставити себе на місце учня і незалежно від дисципліни , яку викладають, згадати відомості з української мови, математики, історії України та англійської мови. Задоволеними від подій цього дня залишилися всі учасники освітнього процесу.
Педагог - організатор ЗЗСО № 23 Валерія Ільченко
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-15_19-20-33-093-1024x768.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-15_19-20-33-190-1024x768.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-15_19-20-33-288-1024x768.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-15_19-20-33-375-1024x768.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-15_19-20-33-473-1024x768.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/зображення_viber_2023-10-15_19-20-34-220-1024x768.jpg)
Very interesting subject, appreciate it for putting up.Blog money