День Учителя у школі

2 жовтня, в Полтавській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 23 було гамірно. З самого ранку учні з нетерпінням виглядали учителів, щоб привітати з професійним святом – Днем Учителя.
Це був один із небагатьох днів у навчальному році, коли дітвора прибігла до школи ще задовго до дзвінка.
Багато тоеплих слів було сказано на адресу вчителів. Учні не скупилися на привітання і щирі посмішки.
Уроки пролетіли так швидко, що всі  здивовано дивилися на годинники.  А після закінчення уроків усіх учителів чекав ще один сюрприз – святковий онлайн-концерт із нагоди свята.  Нетрадиційний формат святкування сподобався педагогічному колективу, вчителі були відзначені грамотами за вагомий внесок у виховання підростаючого покоління та багаторічну працю, а гарний настрій, який подарували учні з мультимедійного екрану,  залишиться з ними на весь навчальний рік. Величезний внесок у педагогічне надбання Полтавської ЗЗСО №23 ветеранів –освітян вшанував волонтерський загін школи «Ділами добрими єдині». Учні привітали квітами, посмішками і теплими словами заслужених вчителів  школи. «Нехай кожен вчитель відчуває відгомін добра в дитячих серцях…»