День Учителя у школі

2 жовтня, в Полтавській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 23 було гамірно. З самого ранку учні з нетерпінням виглядали учителів, щоб привітати з професійним святом – Днем Учителя.
Це був один із небагатьох днів у навчальному році, коли дітвора прибігла до школи ще задовго до дзвінка.
Багато тоеплих слів було сказано на адресу вчителів. Учні не скупилися на привітання і щирі посмішки.
Уроки пролетіли так швидко, що всі  здивовано дивилися на годинники.  А після закінчення уроків усіх учителів чекав ще один сюрприз – святковий онлайн-концерт із нагоди свята.  Нетрадиційний формат святкування сподобався педагогічному колективу, вчителі були відзначені грамотами за вагомий внесок у виховання підростаючого покоління та багаторічну працю, а гарний настрій, який подарували учні з мультимедійного екрану,  залишиться з ними на весь навчальний рік. Величезний внесок у педагогічне надбання Полтавської ЗЗСО №23 ветеранів –освітян вшанував волонтерський загін школи «Ділами добрими єдині». Учні привітали квітами, посмішками і теплими словами заслужених вчителів  школи. «Нехай кожен вчитель відчуває відгомін добра в дитячих серцях…»

2 коментарі до “День Учителя у школі

1. escape rooms hub

hey there and thank you for your information – I’ve
    certainly picked up something new from right here. I did however expertise
    some technical points using this site, since I experienced to reload the site a lot
    of times previous to I could get it to load properly.

I had been wondering if your hosting is OK?
    Not that I am complaining, but sluggish loading instances times will sometimes affect your placement in google and can damage your high quality score if advertising and
    marketing with Adwords. Anyway I’m adding this RSS to my email and can look out for a lot more of your respective intriguing content.
    Make sure you update this again very soon.. Escape roomy lista