Диктант єдності

За гарною традицією, Україна 27 жовтня пише у цьому році уже ХХІІІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності. До його написання приєднуються всі свідомі громадяни, справжні патріоти як в межах держави, так і за кордоном. Текст сьогорічного диктанту підготувала українська поетеса та перекладачка Катерина Калитко, а читав актор театру і кіно Олексій Гнатковський.
Учителі та учні Комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів 23 Полтавської міської ради Полтавської області» об 11:00 теж долучилися до написання радіодиктанту «Дороги України». Подібні дні та дати є знаковими для усіх нас, коли нація задумується над тим, як їй жити далі. Кожного року у День української писемності та мови кожен із нас має можливість долучитися до написання диктанту, перевірити свою грамотність, згадати хто ми є.
Охочі дізнатися про свої результати можуть до 30.10.2023 року надіслати диктант до Києва і … ХАЙ ЩАСТИТЬ!