Дорогою ціною

У вівторок, 16 лютого 2021 року, незадовго до дня, коли кожний українець згадає про Героїв Небесної Сотні,  учні 8-А та 7-Б класів КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області"  побували на онлайн-екскурсії у бібліотеці-філіалі № 4. Ганна Панюта - завідувачка закладу- нагадала учням про криваві події лютого 2014 року, які забрали життя сотні молодих, але  небайдужих людей, патріотів, наймолодшому із загиблих в ті буремні дні було лише 19 років. Пані Ганна детальніше розказала про долі Героїв Небесної Сотні Ігоря Сердюка та Андрія Черненка - уродженців Полтавщини. Бібліотекар порекомендувала учням. які хочуть більше дізнатися про події нашої недавньої історії, ознайомитись із низкою книг про трагічні дні, наприклад: "Майдан. Таємні факти" братів Капранових, "Приватний щоденник" М. Матіос,"Майдан" Соні Кошкіної та інші.
Кожен із учасників зустрічі переконався у  тому, що зміни на краще в нашій країні були здобуті дорогою ціною - ціною життів Героїв.