У вівторок, 16 лютого 2021 року, незадовго до дня, коли кожний українець згадає про Героїв Небесної Сотні, учні 8-А та 7-Б класів КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області" побували на онлайн-екскурсії у бібліотеці-філіалі № 4. Ганна Панюта - завідувачка закладу- нагадала учням про криваві події лютого 2014 року, які забрали життя сотні молодих, але небайдужих людей, патріотів, наймолодшому із загиблих в ті буремні дні було лише 19 років. Пані Ганна детальніше розказала про долі Героїв Небесної Сотні Ігоря Сердюка та Андрія Черненка - уродженців Полтавщини. Бібліотекар порекомендувала учням. які хочуть більше дізнатися про події нашої недавньої історії, ознайомитись із низкою книг про трагічні дні, наприклад: "Майдан. Таємні факти" братів Капранових, "Приватний щоденник" М. Матіос,"Майдан" Соні Кошкіної та інші.
Кожен із учасників зустрічі переконався у тому, що зміни на краще в нашій країні були здобуті дорогою ціною - ціною життів Героїв.
hey there and thank you for your info – I’ve certainly picked
up something new from right here. I did however expertise some technical issues using this website, as I experienced to reload the website
a lot of times previous to I could get it to load correctly.
I had been wondering if your hosting is OK? Not that I am complaining, but slow loading instances times will very frequently affect your placement in google and can damage your high-quality score if advertising and marketing with Adwords.
Well I am adding this RSS to my e-mail and can look out for much
more of your respective fascinating content. Make sure you update this
again soon.. Lista escape room
I was examining some of your content on this website and I believe this web site is rattling instructive!
Retain putting up.!