Комунальний заклад "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області" брав участь у міському конкурсі "Менше сміття - чисте в Полтаві життя". Учні активно долучилися до акції і завдяки цьому вибороли почесне ІІІ місце. Метою конкурсу було поширення культури поводження зі сміттям шляхом проведення інформаційно - просвітницької роботи у закладах освіти, формування навичок відповідального споживання і поводження з побутовими відходами, а також залучення школярів до практичної природоохоронної діяльності.
Результати участі учнів нашого навчального закладу в цьому конкурсі засвідчили, що вони набувають потрібні навички, бо мріють жити в чистому довкіллі.
Педагог - організатор ЗЗСО № 23 Валерія Ільченко
Hi there, just became alert to your blog through Google, and found that it is truly
informative. I am going to watch out for brussels.
I will appreciate if you continue this in future.
Numerous people will be benefited from your writing.
Cheers! Lista escape roomów
I like this site it's a master piece! Glad I observed this on google..