«Здорове харчування — ключ до здоров’я і гарного настрою»

Харчування дітей - одна з найбільш обговорюваних і актуальних тем.

Як прищепити звички правильного харчування дітей шкільного віку, що включити в дитяче меню? На це питання давали відповіді самі школярі під час проведення тижня здорового харчування в Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області» з 13.09-17.09 2021р. Для учнів молодшої і страшої школи  вчителі підготували низку цікавих уроків на теми: «"Здорове харчування школяра», квести  «Тарілка здорового харчування», «Вітаміни для родини». Найяскравішою подією став вернісаж малюнків «Ланами золотими щедра Полтавська земля»,  діти відображали овочі та фрукти Полтавського краю.

Діти усвідомили, що основний пріоритет необхідно приділяти споживанню тих продуктів, які створила для нас природа і, що правильне та системне харчування родини призведе до покращення як стану здоров'я  так і посиленню  бажання до набувань знань і розширенню свого кругозору. Адже здорове харчування — один із фундаментальних факторів, що підтримують здоров’я і настрій людини протягом усього життя.