У Комунальному закладі "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області" 21.05.21 року у 6-А, 6-Б та 10- А класах учителем Поличко О.І. були проведені практичні навчання домедичної допомоги "Знаю, вмію, врятую". Діти отримали необхідні знання для надання першої допомоги при травмах, що важливо знати кожній людині.
You really make it appear so easy with your
presentation however I to find this topic to be actually something which I believe I might
by no means understand. It kind of feels too complicated and very large for me.
I'm taking a look forward on your subsequent put up, I'll try to get the cling of it!
Escape rooms hub