У КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області" 16.10.23 р. відбувся захід, присвячений Всесвітньому Дню Хліба, який відзначають саме сьогодні. Учні 3-4 класів, об'єднавшись в команди, взяли участь у квесті "Хліб - усьому голова". Діти із задоволенням виконували завдання на станціях, дізнаючись багато цікавого про історію появи та поширення цієї чи не найпопулярнішої страви в світі. Під час гри учні зарядилися гарними емоціями та чудовим настроєм, а на завершення - найактивніші учасники отримали грамоти.
Педагог - організатор ЗЗСО № 23 Валерія Ільченко
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/изображение_viber_2023-10-16_16-05-58-666-1-1024x768.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/изображение_viber_2023-10-16_16-05-58-730-1-1024x768.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/изображение_viber_2023-10-16_16-05-58-800-1-1024x768.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/изображение_viber_2023-10-16_16-05-58-855-1-1024x768.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/изображение_viber_2023-10-16_16-05-58-911-1-1024x768.jpg)