Крок до майбутнього

Учні 11-А класу 03.10.23 КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області" зустрілися зі своїм майбутнім! Так. Адже в межах профорієнтаційної роботи відвідали Полтавський держаний аграрний університет. Викладачі та студенти ветеринарного факультету гостинно розчинили двері своїх аудиторій, розповіли про особливості навчання, познайомили з роботою фахових лабораторій, відповіли на запитання одинадцятикласників - можливих абітурієнтів цього закладу. Крім цього, учні відвідали музей ПДАУ та ознайомилися з особливостями роботи підготовчих курсів. Іще один щасливий бонус - це прогулянка ошатною та квітучою територією студентського містечка. Гарний настрій і чудова погода сприяли тому, щоб навчальна екскурсія запам'яталася учням надовго.

Учитель ЗЗСО № 23 Олена Якубенко

2 коментарі до “Крок до майбутнього