Учні 11-А класу 03.10.23 КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області" зустрілися зі своїм майбутнім! Так. Адже в межах профорієнтаційної роботи відвідали Полтавський держаний аграрний університет. Викладачі та студенти ветеринарного факультету гостинно розчинили двері своїх аудиторій, розповіли про особливості навчання, познайомили з роботою фахових лабораторій, відповіли на запитання одинадцятикласників - можливих абітурієнтів цього закладу. Крім цього, учні відвідали музей ПДАУ та ознайомилися з особливостями роботи підготовчих курсів. Іще один щасливий бонус - це прогулянка ошатною та квітучою територією студентського містечка. Гарний настрій і чудова погода сприяли тому, щоб навчальна екскурсія запам'яталася учням надовго.
Учитель ЗЗСО № 23 Олена Якубенко
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/изображение_viber_2023-10-13_13-46-19-719-7-768x1024.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/изображение_viber_2023-10-13_13-47-02-105-7-1024x576.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/изображение_viber_2023-10-13_13-47-02-675-9-768x1024.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/изображение_viber_2023-10-13_13-46-19-719-6-768x1024.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/изображение_viber_2023-10-13_13-47-01-381-3-768x1024.jpg)
Hi there, just became aware of your blog through Google, and
found that it's really informative. I am going to watch out for
brussels. I will appreciate if you continue this in future.
Lots of people will be benefited from your writing. Cheers!
Escape roomy lista
Very interesting info!Perfect just what I was looking for!.