![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/изображение_viber_2023-10-27_07-41-02-585-1024x768.jpg)
У КЗ "Полтавська загальноосвітня школа I-III ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області" 26.10. 23 року відбулося "літературне доміно" за мотивами казки Ганса Крістіана Андерсена "Снігова королева". Учасниками цього змагання стали учні 5-х класів. Школярі під час заходу змогли краще зрозуміти сюжет твору, спробували аналізувати образи та вчинки персонажів, а також зробили висновки про важливість дружби та вірності.Навчальна гра є прикладом того, як можна залучити п'ятикласників до читання та зберегти їх інтерес до літератури. Усі учасники зарядились гарним настроєм та отримали сертифікати.
Учитель зарубіжної літератури ЗЗСО №23 Валерія Макушенко
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/изображение_viber_2023-10-27_07-41-00-279-768x1024.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/изображение_viber_2023-10-27_07-41-01-078-768x1024.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/изображение_viber_2023-10-27_07-41-02-108-1024x768.jpg)