У КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23 Полтавської міської ради Полтавської області" 25.10.2023 року між командами 5-А класу відбулася інтелектуальна гра за темою "Моя Україна. Метою заходу було поглибити та закріпити знання дітей про Україну, її історію, символи, традиції, виховувати національну свідомість, любов і повагу до своєї Батьківщини. Під час гри учні зарядилися гарними емоціями, а на завершення - отримали грамоти з патріотичними наліпками.
Педагог - організатор ЗЗСО № 23 Валерія Ільченко
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/изображение_viber_2023-10-26_16-43-41-698-1024x768.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/изображение_viber_2023-10-26_16-43-41-778-1024x768.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/изображение_viber_2023-10-26_16-43-41-870-1024x768.jpg)
![](https://school23.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/10/изображение_viber_2023-10-26_16-43-41-936-1024x768.jpg)