Нас не зупинити…

Усім відомо, що той, хто хоче щось зробити, шукає спосіб, а той, хто не хоче, - причину. Учнів 11- А класу КЗ  "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 23 Полтавської міської ради Полтавської області" ніщо не може зупинити на шляху обрання майбутньої професії, адже вибір цей не за горами. Тож дуже своєчасним і доречним був захід, який для школярів провела 19.10.23 року  Майя Головаш - студентка 6 курсу факультету філології та журналістики ПНПУ імені В.Г. Короленка - під час проходження педагогічної практики в нашому закладі. Її розповідь "Шукай своє навколо себе"  про особливості сучасного ринку професій не змогли перервати ні 2 повітряні тривоги поспіль, ні відсутність інтернету в сховищі, де саме й відбувся профорієнтаційний захід. Учні переконалися, що ніякі перепони ворога не зупинять нову генерацію українців, адже одинадцятикласники розуміють, що берегти й відбудовувати  державу після нашої перемоги доведеться саме їм, а поради  практиканти точно стануть їм в пригоді.

Учитель ЗЗСО № 23 Олена Якубенко